Adresa sídla

Bystřice č. 1361
739 95 Bystřice nad Olší

Napište nám

Kontaktujte nás

Kontakty společnosti

 
Vedení společnosti

Ing. Aleš Delong výkonný ředitel, prokurista a.delong@mrozek.cz +420 727 931 450
Jiří Martiniak obchodní ředitel j.martiniak@mrozek.cz +420 602 554 252
Manfred Pindur technický ředitel m.pindur@mrozek.cz +420 724 019 436
Ing. Martin Gargoš výrobní ředitel m.gargos@mrozek.cz +420 602 726 325

Sekretariát

Ing. Ivana Turková administrativa i.turkova@mrozek.cz +420 606 795 506

Obchodní oddělení

Ing. Zbigniew Niemiec vedoucí obchodu z.niemiec@mrozek.cz +420 602 499 271
Bc. Petr Vojtíšek obchodní zástupce p.vojtisek@mrozek.cz +420 602 366 528
Ing. Iveta Brudná administrativa i.brudna@mrozek.cz +420 558 341 229
Ing. Jakub Rusnok cenový kalkulant j.rusnok@mrozek.cz +420 602 439 162
Ing. Vendula Misiarzová cenový kalkulant v.misiarzova@mrozek.cz +420 728 535 984

Výrobní oddělení

Ing. Lucie Pilchová vedoucí připravy výroby, controlling l.pilchova@mrozek.cz +420 602 407 859
Natalie Samelová administrativa n.samelova@mrozek.cz +420 558 341 247
Ing. Anna Niemcová provozní ekolog a.niemcova@mrozek.cz +420 558 341 225

Finanční oddělení

Ing. Pavlína Ryboňová hlavní účetní p.rybonova@mrozek.cz +420 558 341 238
Věra Rudzká řízení pohledávek/závazků v.rudzka@mrozek.cz +420 558 341 239
Ing. Beata Kúdelová personalistika b.kudelova@mrozek.cz +420 558 341 250

Oddělení mechanizace

Edita Nieslaniková administrativa e.nieslanikova@mrozek.cz +420 558 341 221
Jaroslav Geršl dispečer j.gersl@mrozek.cz +420 724 080 015
Rostislav Mitrenga dispečer r.mitrenga@mrozek.cz +420 724 328 636

Jeřábnické středisko

Lukáš Dyrčík jeřábnické středisko l.dyrcik@mrozek.cz +420 724 759 899

Kontaktní formulář

 

V případě jakéhokoliv dotazu nebo otázky nás neváhejte kontaktovat skrze kontaktní formulář