Adres siedziby

Bystřice č. 1361
739 95 Bystřice nad Olší, Czechy

Napisz do nas

Skontaktuj się z nami

Dane kontaktowe

 
Zarządzanie spółką

Ing. Delong Aleš Dyrektor Wykonawczy a.delong@mrozek.cz +420 727 931 450
Martiniak Jiří Dyrektor Handlowy j.martiniak@mrozek.cz +420 602 554 252
Pindur Manfred Dyrektor Techniczny m.pindur@mrozek.cz +420 724 019 436

Sekretariat

Romanowská Gabriela Dis. Asystent Kierownictwa  g.romanowska@mrozek.cz +420 724 059 787

Dział Handlu

Ing. Niemiec Zbigniew Kierownik Działu Handlu z.niemiec@mrozek.cz +420 602 499 271
Bc. Vojtíšek Petr Przedstawiciel Handlowy p.vojtisek@mrozek.cz +420 602 366 528
Borská Karzel Dana Projekty i wsparcie d.borska@mrozek.cz +420 724 534 614

Dział Produkcji

Bc.Pilchová Lucie Kierownik Przygotowania Produkcji, Kontroling l.pilchova@mrozek.cz +420 602 407 859
Wrabel Samelová Natalie Administracja n.samelova@mrozek.cz +420 558 341 247
Ing. Niemcová Anna Specjalista ds. Ekologii a.niemcova@mrozek.cz +420 558 341 225

Dział Księgowo - Kadrowy

Ing. Ryboňová Pavlína Główna Księgowa p.rybonova@mrozek.cz +420 558 341 238
Rudzká Věra Specjalista ds. Płatności i rozliczeń v.rudzka@mrozek.cz +420 558 341 239
Kojecká Gabriela Kadrowa – księgowa/ Główna Kadrowa g.kojecka@mrozek.cz +420 558 341 253

Dział Mechanizacji - Logistyki

+
Samiec Ondřej Dyspozytor o.samiec@mrozek.cz +420 724 080 015
Mitrenga Rostislav Dyspozytor r.mitrenga@mrozek.cz +420 724 328 636
Grocholová Krystyna Administracja k.grocholova@mrozek.cz +420 558 341 224

Formularz kontaktowy

 

W razie pytań skontaktuj się z nami za pomocą formularza kontaktowego