Adresa sídla

Bystřice č. 1361
739 95 Bystřice nad Olší

Napište nám

Kontaktujte nás

Kontakty společnosti

 
Vedení společnosti

Ing. Aleš Delong výkonný ředitel a.delong@mrozek.cz +420 727 931 450
Jiří Martiniak obchodní ředitel j.martiniak@mrozek.cz +420 602 554 252
Manfred Pindur technický ředitel m.pindur@mrozek.cz +420 724 019 436

Sekretariát

Gabriela Romanovská, DiS. vedoucí administrativy g.romanowska@mrozek.cz +420 606 795 506

Obchodní oddělení

Ing. Zbigniew Niemiec vedoucí obchodu z.niemiec@mrozek.cz +420 602 499 271
Bc. Petr Vojtíšek obchodní zástupce p.vojtisek@mrozek.cz +420 602 366 528
Ing. Iveta Brudná administrativa i.brudna@mrozek.cz +420 558 341 229
Ing. Jakub Rusnok cenový kalkulant j.rusnok@mrozek.cz +420 602 439 162

Výrobní oddělení

Ing. Lucie Pilchová vedoucí připravy výroby, controlling l.pilchova@mrozek.cz +420 602 407 859
Natalie Wrabel Samelová administrativa n.samelova@mrozek.cz +420 558 341 247
Ing. Anna Niemcová provozní ekolog a.niemcova@mrozek.cz +420 558 341 225

Finanční oddělení

Ing. Pavlína Ryboňová hlavní účetní p.rybonova@mrozek.cz +420 558 341 238
Věra Rudzká řízení pohledávek/závazků v.rudzka@mrozek.cz +420 558 341 239
Gabriela Kojecká účetní/personalistika g.kojecka@mrozek.cz +420 558 341 250

Oddělení mechanizace

Bc. Krystyna Grocholová administrativa k.grocholova@mrozek.cz +420 558 341 224
Ondřej Samiec dispečer o.samiec@mrozek.cz +420 724 080 015
Rostislav Mitrenga dispečer r.mitrenga@mrozek.cz +420 724 328 636

Kontaktní formulář

 

V případě jakéhokoliv dotazu nebo otázky nás neváhejte kontaktovat skrze kontaktní formulář