Adresa sídla

Bystřice č. 1361
739 95 Bystřice nad Olší

Napište nám

Kontaktujte nás

Kontakty společnosti

 
Vedení společnosti

Ing. Delong Aleš výkonný ředitel a.delong@mrozek.cz +420 727 931 450
Martiniak Jiří obchodní ředitel j.martiniak@mrozek.cz +420 602 554 252
Ing. Smelik Marcel výrobní ředitel m.smelik@mrozek.cz +420 733 618 145
Pindur Manfred technický ředitel m.pindur@mrozek.cz +420 724 019 436

Sekretariát

Romanowská Gabriela, DiS. vedoucí administrativy g.romanowska@mrozek.cz +420 606 795 506

Obchodní oddělení

Ing. Niemiec Zbigniew vedoucí obchodu z.niemiec@mrozek.cz +420 602 499 271
Bc. Vojtíšek Petr obchodní zástupce p.vojtisek@mrozek.cz +420 602 366 528
Ing. Brudná Iveta administrativa i.brudna@mrozek.cz +420 558 341 229

Výrobní oddělení

Bc. Pilchová Lucie vedoucí připravy výroby, controlling l.pilchova@mrozek.cz +420 602 407 859
Wrabel Samelová Natalie administrativa n.samelova@mrozek.cz +420 558 341 247
Ing. Niemcová Anna provozní ekolog a.niemcova@mrozek.cz +420 558 341 225

Finanční oddělení

Ing. Ryboňová Pavlína hlavní účetní p.rybonova@mrozek.cz +420 558 341 238
Ing. Kúdelová Beata personalistika b.kudelova@mrozek.cz +420 558 341 250
Kojecká Gabriela účetní g.kojecka@mrozek.cz +420 558 341 253
Rudzká Věra řízení pohledávek/závazků v.rudzka@mrozek.cz +420 558 341 239

Oddělení mechanizace

Ondračka Petr dispečer jeřábů p.ondracka@mrozek.cz +420 725 878 776
Samiec Ondřej dispečer o.samiec@mrozek.cz +420 724 080 015
Mitrenga Rostislav dispečer r.mitrenga@mrozek.cz +420 724 328 636
Grocholová Krystyna administrativa k.grocholova@mrozek.cz +420 558 341 224

Kontaktní formulář

 

V případě jakéhokoliv dotazu nebo otázky nás neváhejte kontaktovat skrze kontaktní formulář